Valeta 2015

V ponedeljek, 15. 6. 2015, so našo šolo zapustili učenci devetega razreda, in sicer letnik 2000. Pred odhodom so se od nas učencev in delavcev naše šole poslovili še z zaključno valeto.

Najprej se nam je vsak učenec predstavil posamezno, nato je sledil še njihov program, ki je bil zelo zabaven in je hkrati predstavljal tudi njihovo preteklost. Po zaključku programa so se nam še zadnjič kot celota predstavili in se hkrati od nas poslovili s pesmijo.

Seveda pa na valeti ni manjkala predaja ključa. Pri predaji sta sodelovala dva predstavnika 8. a ter 8. b. V prvih dveh igrah so učence preverili v ročnih spretnostih, v naslednjih dveh pa so preizkusili njihovo znanje in iznajdljivost. Večji seštevek točk je zmago ter ključ prinesel 8. b, ki se ga je zelo razveselil.

Učence devetega razreda si bomo zagotovo dobro zapomnili!

Hana Kavšek, 6. b