Prodaja kosil – zunanji uporabniki

V skladu s sprejetim Pravilnikom o prodaji blaga in storitev na trgu izdanim v OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični, dne 4. 7. 2022, šola sme na trgu izvajati storitve in opravljati promet blaga izven dejavnosti javne službe. Na trgu se lahko opravlja prodaja hladnih malic, toplih malic in kosil, pripravljenih v kuhinji zavoda za zaposlene in kosila za zunanje uporabnike.

Zunanji uporabniki lahko naročijo oz. kupijo poljudno število kosil mesečno, tedensko ali po dnevih.

Kosila so v tekočem šolskem letu na voljo med 1.9. 2023 in 23. 6. 2024 med tednom. Ob sobotah in nedeljah ter praznikih in v času šolskih počitnic kosila, razen izjemoma, niso na voljo. Prevzem kosila z lastnimi posodami je mogoče opraviti osebno med 11.00 in 13.00 uro pri zadnjem vhodu v kuhinjske prostore, kjer je nameščen tudi zvonec. Vstop v samo kuhinjo ni dovoljen. Posoda mora biti primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, saj jo iz preventivnih razlogov pred polnjenjem pomijemo mi.
Priporočamo, da ob prevzemu kosila prazen dodaten komplet posode pustite v šoli in na ta način opravimo le menjavo.

Več o prodaji kosil v priloženem razpisu.

Vloga za naročilo kosil za zunanje uporabnike.