Dopoldanske govorilne ure

Na podlagi predhodnega dogovora z učiteljem se starši lahko udeležijo dopoldanskih govorilnih ur, ki bodo potekale po spodnjem razporedu.

Za dogovor pokličite na tel. 01 7887 802 ali se najavite preko e-pošte.

Razredna stopnja in Podružnična šola Temenica

Ime in priimek Razrednik oz. predmet Čas Prostor
Tjaša Kozlevčar/Katarina Kotar 1., 2. razred četrtek, 1. ura, 7.30–8.15 PŠ Temenica
Martina Ratajec DSD četrtek, 2. ura, 8.20-9.05 PŠT
Špela Kuselj OPB sreda, 5. ura, 11.05-11.50 PŠT
Anja Praznik 1. b torek, 3. ura,  9.25–10.10 zbornica RS
Jana Grabljevec 1. a četrtek, 4. ura, 10.15–11.00 zbornica RS
Alenka Ivanjko DSD, OPB ponedeljek, 3. ura, 9.25 – 10. 10

zbornica

RS

Petra Kastelic 2. b četrtek, 2. ura, 8.20–9.05 zbornica RS
Mojca Kravcar 2. a četrtek, 3. ura, 9.25–10.10 zbornica RS
Tina Orač Gornik 3. b torek, 3. ura, 9.25–10.10 zbornica RS
Jana Šetina Tomažič 3. a torek, 2. ura, 8.20–9.05 202
Polona Golub 3. c torek, 4. ura, 10.15–11.00 zbornica RS
Bojana Iljaž 4. a ponedeljek, 4. ura, 10.15–11.00 202
Polona Lampret 4. b ponedeljek, 3. ura, 9.25–10.10 202
Vida Bregar Tomažič 5. a torek, 3. ura, 9.25–10.10 154
Tanja Koren 5. b četrtek, 3. ura, 9.25–10.10 117
Sandra Škripec TJA četrtek, 2. ura, 8.20–9.05 zbornica RS
Martina Zajc DSD, ŠPO, ŠZZ torek, 3. ura, 9.25–10.10 419
Sonja Škof GOS, JV ponedeljek, 4. ura, 10.15–11.00 217
Marcel-Talt Lah TJA sreda, 2. ura, 8.30–9.15 105
Jana Crnkovič SLJ četrtek, 5. ura, 11.05 – 11.30 217
Jana Zupanc NIP − TJN, OPB, TJA ponedeljek, 3. ura,9.25 – 10.10

zbornica

201

Melita Zupančič Struna OPB sreda, 5. ura, 11.05–11.50

zbornica

201

Katja Šuštar OPB ponedeljek, 4. ura, 10.15–11.00 zbornica
Jernej Rozman OPB torek, 5. ura, 11.05–11.50 zbornica
Dominik Jakšič GUM četrtek, 4.ura, 10.15 – 11.00 zbornica

Predmetna stopnja

Ime in priimek Predmet, razrednik Čas Prostor
Martina Zajc DSD, ŠPO torek, 3. ura, 9.25–10.10 419
Polona Kastelic ZGO, TJA, 8. a sreda, 3. ura, 9.25–10.10 zbornica
Robert Bregar ŠPO petek, 4. ura, 10.15–11.00 419
Karla Oven ŠPO torek, 4. ura, 10.15–11.00 419
Barbara Kostrevc SLJ, 9. a sreda, 2. ura, 8.20–9.05 217
Marija Zajc KEM, TIT, IP, NIP ponedeljek, 4. ura, 10.15–11.00 149
Nejka Omahen Šikonja GEO, DKE ponedeljek, 3. ura, 9.25–10.10 zbornica
Jelka Rojec LUM, GEO, TVZ, LS1, 6.b četrtek, 4. ura,  10.15–11.00 zbornica
Sabina Rozina NAR, KEM, BIO, 7. a torek, 3. ura, 9.25–10.10 213
Martina Jurkovič MAT sreda, 4. ura,  10.15-11.00 118
Ana Dejak MAT, FIZ Ponedeljek, 5.ura, 11.05-11.50 118
Jana Crnkovič SLJ, NIP – TJN četrtek, 5. ura, 11.05 – 11.30 217
Jana Zupanc NIP − TJN, OPB, TJA ponedeljek, 3. ura,9.25 – 10.10

zbornica

201

Simona Zvonar SLJ torek, 2. ura, 8.20–9.05 zbornica
Izidor Gabrijel MAT, RAČ sreda, 4. ura, 10.15–11.00 201
Sonja Škof BIO, GOS sreda, 5. ura, 11.05-11.50 213
Amela Abdijanović TJA petek, 2.ura, 8.20–9.05 217
Jana Zupanc NIP − TJN, OPB, TJA ponedeljek, 3. ura,9.25 – 10.10

zbornica

201

Katja Peršak TJA Torek, 5. ura, 11.05 – 11.50 217
Veronika Zajc DSP torek, 3. ura, 9.25–10.10 405a
Mojca Bohinec DSP četrtek, 2. ura, 8.20–9.05 405a
Irena Novak DSP petek, 2. ura, 8.20–9.05 405
Nina Pavlin DSP petek, 1. ura, 7.30-8.15 222
Manja Slak DSP četrtek, 5.ura, 11.05–11.50 222
Mateja Lesjak MAT, NIP, 7.b četrtek, 2. ura, 8. 20–9.05 118
Katja Šuštar SLJ ponedeljek, 4. ura, 10.15–11.00 zbornica

Podružnična šola v Centru za zdravljenje bolezni otrok

Ime in priimek Razrednik, predmet Čas  
Lidija Oštir 1.–5. razreda 11.05-11.50

Zbornica

201

Sonja Škof BIO sreda,  11.05-11.50 213
Sabina Rozina NAR, KEM torek,  9.25–10.10 213
Jana Crnkovič SLJ četrtek, 11.05 – 11.30 217
Nejka Omahen Šikonja DKE ponedeljek, 9.25-10.10

Zbornica

201

Mateja Lesjak MAT četrtek, 8. 20–9.05 118
Martina Jurkovič MAT sreda, 8.20 –9.05 118
Katja Peršak TJA Torek, 11.05 – 11.50 217
Amela Abdijanović TJA petek, 8.20–9.05 217
Ana Dejak FIZ Ponedeljek, 11.05-11.50
Melita Zupančič Struna ZGO sreda, 11.05–11.50

zbornica

201

Jana Zupanc  TJA ponedeljek, 9.25 – 10.10

zbornica

201

Jelka Rojec LUM, GEO, TVZ, LS1, 6.b četrtek, 10.15–11.00 zbornica

Za dopoldanske govorilne ure se je potrebno predhodno dogovoriti z učiteljem (tel. št. 01 788 78 02 ali prek e-pošte).

Pot znanja in dobrih odnosov.

Dostopnost