Spomladanski pohod prvošolcev

V torek, 23. 5. 2023, smo se prvošolci matične šole odpravili na pohod do PŠ Temenica. Pot nas je vodila skozi Velike Češnjice proti Bukovici in naprej do cilja. Med potjo so učenci spoznavali okolico šole, uživali v toplih sončnih žarkih, opazovanju narave in spomladanska opravil na njivah in travnikih. Kljub temu, da je bila pot dokaj dolga in smo zato potrebovali več krajših postankov, smo v Temenico prispeli prijetno utrujeni in nasmejani. Tam so nas prijazno pričakali učenci in učiteljici podružnične šole. Učenci matične šole so si z zanimanjem ogledali prostore šole. Sledile so zabavne športne in socialne igre na igrišču. Ob zaključku športnega dne smo se z avtobusom odpeljali nazaj v Šentvid.