Vsi smo ena generacija

V petek, 10. 9., so učenci naše šole popestrili medgeneracijsko druženje na ploščadi pred občinsko hišo. Tradicionalno prireditev sta pripravila Občina Ivančna Gorica in Svet župana za starosti prijazno občino.

Po uvodnih nagovorih so s pevsko-plesnimi točkami prijetno prireditev sooblikovali pevski zbor Sončni žarek, Ženski pevski zbor Harmonija, najmlajši iz Vrtca Ivančna Gorica, učenci osnovnih šol Stična, Zagradec, Višnja Gora, plesalca Srednje šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica in Plesni klub Guapa.

Naša šola se je predstavila s prisrčnim pevskim nastopom drugošolcev PŠ Temenica, skupina devetošolk je ob glasbeni spremljavi spretno zaigrala na svoje telo, veliko naših učencev pa je zaplesalo tudi v plesni točki FS Vidovo.

Prijetno popoldne je dopolnilo tudi živahno dogajanje na stojnicah, na katerih so svoje dejavnosti predstavila številna lokalna društva, organizacije in posamezniki iz naše občine.

foto: Gašper Stopar

Več:  http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=8040