Sprejem prvošolcev

3. september 2018 je bil za 32 prvošolčkov naše matične šole poseben dan. S starši so se ob 9.30 uri zbrali v šolski avli, kjer so jim učenci lanskega 5. b razreda doživeto odigrali predstavo V svetu pravljičnih junakov, učenec Jakob Kastelic pa je zaigral na violončelo. Po ravnateljevem pozdravu so starše nagovorili župan občine Ivančna Gorica gospod Dušan Strnad, policist s policijske uprave Grosuplje in predstavnik društva ZŠAM. Po skupinskem fotografiranju so učenci skupaj s starši in učiteljicami odšli do matičnih učilnic. V učilnicah je potekal kratek program z učenci. Zatem so učenci skupaj z vzgojiteljicama odšli v jedilnico na malico in se nato igrali različne spoznavne igre. Medtem so starši ostali z razredničarkama na roditeljskem sestanku, prejeli so  informacije o bivanju in organizaciji dela na šoli.
Poslovili smo se v upanju na prijetno in uspešno šolsko leto.