Nagradni izlet ob zaključku šolskega leta

V četrtek, 4. 6. 2015, smo se ob 7.30 uri odpravili na nagradni izlet učenci z dosežki s šolskih,  kulturnih in  športnih področij. Pot nas je peljala proti morju. Najprej je bila naša smer Festival športa mladih v Kopru, kjer smo bili približno dve uri. Zabavali smo se na različnih športnih postajah: odbojki na mivki,  tenisu, hokeju z žogo, nogometu za dekleta, vožnji z gokarti, teniški delavnici, badmintonu, umetni mini skakalnici «Mini Planica« in spoznali napihljivi nogomet »Funball«. Spodbudne športne besede sta nam povedali priznani slovenski atletinji, Brigita Bukovec in Brigita Langerholc. Nekateri učenci so preizkusili skoraj vse športne aktivnosti. Vmes smo pojedli malico. Potem smo šli v bazene “Aquapark” Žusterna, kjer smo bili tri ure. Bilo je super! Plavali smo, se zabavali  in sončili. Ker je vsega lepega enkrat konec, smo morali oditi. Za nami je bil naporen, od zabave izmučen in konec koncev super dan, za katerega smo se trudili celo leto.

Ana Adamlje, 5. a