Medobčinsko tekmovanje v odbojki – starejše deklice

Danes v četrtek, 11. 12. 2014, je v šolski telovadnici potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše deklice.Udeležilo se ga je 5 ekip iz osnovnih šol Stična, Višnja Gora, Brinje, Dobrepolje in Šentvida.
Preživeli smo razburljiv popoldan, poln atraktivnih in na trenutke napetih tekm, ki so navdušile vse, tako gledalce na tribune, ki so glasno navijali za svojo ekipo, tekmovalke kot tudi trenerje, ki so si bili enotni, da se na vseh šolah dela zelo dobro in je zato odbojka na zelo visokem nivoju.
Našo šolo so zastopale naslednje tekmovalke: Eva Grandovec, Monika Berdajs, Eva Hribar, Hana Omahen, Anja Marinčič, Valeriia Kravchenko, Anita in Melita Sinjur, Martina Glavič in Ula Pangršič.
V finalni tekmi proti OŠ Brinju so kljub podpori iz tribun izgubile, a vseeno osvojile odlično 2. mesto.
ČESTITAMO.