Šolski radio

Pozdravljeni, naši poslušalci!

Na spletni strani šolskega radia, še vedno je FERDO, boste lahko vsak teden glasovali za svoj najljubši komad in nam na e-naslov radio.ferdo@gmail.com pošiljali pohvale, kritike ter (glasbene) predloge.

Tudi v šolskem letu 2018/2019 nas lahko poslušate dvakrat tedensko. Ob torkih je na sporedu glasbena oddaja po izboru oddelkov, v petek pa je čas za informativno oddajo.

Mi smo tisti, ki vas bomo skozi celo šolsko leto zabavali in vas spravljali v dobro voljo z zanimivimi novičkami ter dobro glasbo.

Vsak teden vam bomo postregli z raznovrstnimi glasbenimi izbori, prisluhnili pa boste tudi novicam, povezanim z našo šolo, raznovrstnim novičkam s področja kulture, športa, filmov, glasbe, zabave ter najstniškim nasvetom.

Obljubljamo, da vam ob poslušanju našega radia ne bo nikoli dolgčas, saj se bomo trudili, da bodo oddaje še naprej tako dobre, kot so bile do zdaj.

Šolski radijci

Obiskali smo televizijo Vaš kanal, Radio Krka in Radio Sraka (šolsko leto 2016/2017)

Obiskali smo Radio Ekspres, Radio 1 in Radio Antena (šolsko leto 2015/2016)

Obiskali smo Radio Zeleni val (šolsko leto 2014/15)