Družabno srečanje na Gradišču

V sredo, 12. 6. 2019, so imeli učenci podaljšanega bivanja zaključno družabno srečanje na Gradišču. Po kosilu so ob 12.40 odšli izpred šole skozi gozd do Gradišča. Pridružilo se je tudi nekaj staršev. Kljub vročini so pogumno vzeli pot pod noge in brez težav prispeli na cilj. Med potjo smo skrbeli za pitje vode, zaščito pred soncem in počitek. Na Gradišču so se učenci razveselili sladoleda, ki so ga prejeli za sodelovanje na Bučariji. Ko so se okrepčali, so se razdelili v skupine in lotili že prve naloge v gozdu. Vsaka skupina je poiskala ustrezno mesto in iz vejic, listov, kamenčkov oblikovala poletno umetnijo. Učenci so bili zelo domiselni in predstavili imenitne izdelke. K sodelovanju so bili povabljeni tudi starši. Ker so bile odlične prav vse, so bili nagrajeni s skritim zakladom. Ob 15. 00  smo se vrnili skozi gozd proti šoli. Družabno srečanje smo zaključili s prijetnimi vtisi.