Praznični semenj

V četrtek, 26. 11. 2015, smo na naši šoli organizirali že četrti tradicionalni praznični semenj. Učenci so že pred tem izdelovali različne praznične izdelke predvsem iz naravnih materialov. Na dan sejma je pouk potekal popoldne, vrhunec pa je dogajanje doseglo ob 17.00, ko smo šolo odprli tudi za zunanje obiskovalce. Program za goste se je začel v šolski avli z veselo predstavo naših učencev, ki so dokazali, da se še kako znajdejo v petju in plesu. Zatem smo se vsi skupaj odpravili v šolsko telovadnico, kjer so si lahko obiskovalci ogledali čudovite stojnice posameznih oddelkov in si izbrali ročno narejene izdelke naših učencev. Najbolj pogumni so se preizkusili še v spretnostnih igrah, ki so prinašale tudi lepe nagrade. Celotno dogajanje so popestrili predvsem harmonikarji, ki so nas z domačimi vižami zabavali vse do konca sejma.