Obisk mag. Maruške Željeznov Seničar

mzs slikaSpoštovani starši, v torek, 14. 3. 2015 je našo šolo obiskala mag. Maruška Željeznov Seničar, ki je strokovnjakinja za vrsto področij otrokovega razvoja, še posebej pa se ukvarja z nadarjenimi učenci, svetuje učencem z učnimi težavami in predvsem staršem, ki se nanjo obrnejo za najrazličnejše nasvete.

Tokrat nam je predstavila nekatere možnosti, ki jih imamo kot starši, da otroku pomagamo do učne uspešnosti. Ponudila nam je tudi učni portfolio, ki bo na enostaven način pomagal staršem vpogled in pomoč otroku pri pripravi na šolske obveznosti. Ker imamo možnost uporabe tega portfolia, vas pozivamo, da se obrnete na razrednike, ki vam bodo omogočili, da portfolio za svojega otroka tudi dobite.

Na predavanju je bilo mogoče zastaviti različna vprašanja v zvezi s to tematiko. Če imate še kakšno vprašanje, ji lahko pišete na njen e-naslov maruska.zeljeznov-senicar@mib.si
Mag. Maruška Željeznov Seničar pa vam bo skušala nanj odgovoriti.
Ta oblika pomoči vam je na voljo do naslednjih govorilnih ur.