Občinsko tekmovanje v odbojki za starejše učence

V ponedeljek, 28. 11. 2022, je v OŠ Zagradec potekalo občinsko tekmovanje v odbojki za starejše učence. Na turnirju so nastopile 4 ekipe. Igrali smo po sistemu vsak z vsakim. Kljub močni želji po zmagi in dobri borbi na igrišču so imeli kanček sreče več domačini in tako smo osvojili odlično 2. mesto.

V prvi tekmi so naši igralci premagali ekipo iz OŠ Stične z rezultatom 2:0. Sledila je napeta tekma polna preobratov proti domačinom iz OŠ Zagradec. 1. niz so osvojili domačini, v 2. nizu so naši fantje rezultat izenačili na 1:1, 3. niz pa so odločno osvojili domačini OŠ Zagradec. V tretji tekmi smo premagali POŠ Višnja Gora z 2:1 in na koncu turnirja osvojili 2. mesto.

Našo šolo na tekmovanju so zastopali Jakob Verbič, Vid Perpar, Tjan Končar, Nik Pahar, Aleks Zorko, Tit Pangršič in Tim Starič.