Nastop ob krajevnem prazniku v Temenici

V četrtek 29. 9. 2022 so učenci POŠ Temenica nastopili na prireditvi ob krajevnem prazniku v Temenici. Na prireditvi je g. Ignacij Kastelic, predsednik krajevne skupnosti Temenica, predstavil dela, ki so bila opravljena v naši lokalni skupnosti. Prisotne je nagovoril tudi župan Občine Ivančna Gorica, g. Dušan Strnad, ki je tudi sporočil, da se bo v prihajajočem letu začela obnavljati tudi naša podružnična šola.

Učenci PŠ Temenica so popestrili program s pevskima točkama Lili in Bine ter Ne zdi se mi prav. Nekaj drugošolcev pa je tudi deklamiralo pesmici. Ob koncu prireditve je sledil tudi blagoslov prenovljene ceste.

Cesta ima svoje vzpone in spuste, ima leve in desne ovinke. Pelje mimo čudovite pokrajine, ki skozi letne čase menja svoje barve. Cesta se vedno daje na razpolago za naše poti in srečanja. Naj bodo ta čim večkrat vesela in vodijo do mnogih prijateljstev.