Nagradni izlet

Učenci z dosežki na tekmovanjih iz znanj, na športnem področju in na področju medvrstniške pomoči smo bili v sredo, 8. 6. 2016, povabljeni na nagradni izlet v slovensko Istro.

Obisk Festivala športa v Kopru je vedno zanimiva dogodivščina, saj se srečamo z vrstniki iz vse Slovenije in se preizkusimo v bolj ali manj znanih športih. Letos nas je na prireditvi obiskala ministrica za šolstvo, ga. Maja Makovec Brenčič, ki se je tudi sama preizkusila na športnem igrišču. Nagovorili so nas slovenski športniki: boksar Dejan Zavec, jadralki, ki odhajata na olimpijado v Brazilijo, Veronika Macarol in Tina Mrak, ter paraolimpijec Gal Jakič.

Istočasno je na stadionu potekalo državno atletsko tekmovanje najboljših osnovnošolskih športnikov.

Po športnih aktivnostih se nam je v že toplem morju v neposredni bližini Krajinskega parka Strunjan prilegla osvežitev.

Zadovoljni in hvaležni za nagrado ter polni novih načrtov zremo naprej.