Jesenski pohod četrtošolcev

V sredo, 16. septembra 2020, se je pričel evropski teden mobilnosti s sloganom GREMO PEŠ! Peš lahko premagamo krajše razdalje in ob tem poskrbimo za boljše počutje, hkrati pa pripomoremo zmanjšati promet ter njegove škodljive posledice na zdravje ljudi.

Tako so se četrtošolci na ta dan odpravili peš skozi bližnje kraje od Šentvida skozi Glogovico, Artižo vas do Ivančne Gorice, kjer so si vzeli čas za igro in fitnes na prostem.

Po postanku so pot nadaljevali mimo OŠ Stična do Grofije in skozi Pristavljo vas nazaj do šole, kamor so prispeli malo pred 12. uro. Vseskozi so občudovali lepote narave, saj v naše kraje počasi prihaja jesen.

Čudovit sončen dan jim je uspelo dodobra izkoristiti za druženje, smeh in zabavo.