Veliki mojstri, velik šah

Naši učenci lahko sedaj igrajo šah tudi na prostem. Velike črne in bele figure učenci dobijo v regalu ob glavnem vhodu.
Šahovsko polje pa je že nekaj časa narejeno ob zunanji učilnici pod lipo. Na prosto v čedalje toplejših dneh vabijo tudi nogometno in košarkaško igrišče, zopet postavljena mreža za odbojko ter namizni tenis. Pomlad se začenja aktivno.

Rezultati 1. literarnega natečaja OŠ Preserje pri Radomljah Metuljev let

Na današnji dan, svetovni dan poezije, so nam metulji na svojih krilih prinesli rezultate 1. literarnega natečaja Metuljev let, ki ga je razpisala Osnovna šola Preserje pri Radomljah. Tema natečaja je bila prijaznost. Na natečaju je z literarnim prispevkom sodelovalo tudi nekaj naših učencev. S ponosom sporočamo, da je med nagrajenci naša šestošolka Mirjam Dremelj, ki je napisala pesem Ključ do srca.

Mirjam iskreno čestitamo, vam pa želimo prijetno branje. Preberi več Rezultati 1. literarnega natečaja OŠ Preserje pri Radomljah Metuljev let