Naši učenci nastopili na prireditvi Vsi smo ena generacija

V petek, 9. 9., so učenci naše šole popestrili medgeneracijsko druženje na Srednji šoli Josipa Juričiča. Tradicionalno prireditev sta pripravila Občina Ivančna Gorica in Svet za starosti prijazno občino.

Po uvodnih nagovorih so s pevsko-plesnimi točkami prijetno prireditev sooblikovali pevski zbor Sončni žarek, pevski zbor Harmonija, najmlajši iz Vrtca Ivančna Gorica, učenci osnovnih šol Stična, Zagradec, Višnja Gora, plesalca Srednje šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica in moški pevski zbor Dob.

Naša šola se je predstavila s prisrčnim pevskim nastopom učencev PŠ Temenica z naslovom Naši mali sončki. Nastopili pa sta tudi učenki 5.a Lina Rus in Anamarija Kastelic z inštrumentalnima točkama z violončelom.

Prijetno popoldne je dopolnilo tudi živahno dogajanje na stojnicah, na katerih so svoje dejavnosti predstavila številna lokalna društva, organizacije in posamezniki iz naše občine.