PREVZEM SPRIČEVAL

Razredniki so učencem zadnji dan pouka izročili spričevala. Tisti učenci, ki so bili odsotni, lahko skladno s petim odstavkom 14. člena Pravilnika o šolskem koledarju za osnovne šole, spričevala prevzamejo v tajništvu šole od 24. do 30. junija 2021 in od 16. do 20. avgusta 2021, od 8.00 do 11.00 ure.

Spričevalo lahko osebno prevzame učenec ali starš učenca.

Želimo vam prijetne počitnice!

Zaključek šolskega leta

Spoštovani!

Četrtek, 24. 6. 2021, bo minil v duhu zaključka šolskega leta in veselega pričakovanja poletnih počitnic. Temu bo prilagojeno dopoldansko dogajanje, ki se bo zaključilo ob 11.50. Odhodi avtobusov bodo tako samo ob 12.00. Zajtrka ne bo, saj bo malica že ob 7.45. Jutranje varstvo bo potekalo kot običajno, podaljšano bivanje pa po predhodnih prijavah.

Preživimo prijeten zaključek šolskega leta, počitniški dnevi pa naj bodo sproščeni in polni veselja.

Valeta 2021

V torek, 15. 6. 2021, je 41 devetošolcev zaključilo osnovnošolsko izobraževanje. Dan pred tem so uspešno predali šolski ključ naslednji generaciji. Tokrat so bili to učenci 8. b razreda. Na zaključni dogodek so se intenzivno pripravljali in v tednu pred valeto posneli krajši predstavitveni video, ki se je predvajal na zaključni prireditvi. Ta je potekala v prijetno pripravljeni šolski avli. Tudi letošnji zaključek je krojila epidemija koronavirusne bolezni, vendar smo dogodek uspešno izpeljali.

Preberi več Valeta 2021

Pot znanja in dobrih odnosov.