Zaključek šolskega leta

Spoštovani!

Četrtek, 24. 6. 2021, bo minil v duhu zaključka šolskega leta in veselega pričakovanja poletnih počitnic. Temu bo prilagojeno dopoldansko dogajanje, ki se bo zaključilo ob 11.50. Odhodi avtobusov bodo tako samo ob 12.00. Zajtrka ne bo, saj bo malica že ob 7.45. Jutranje varstvo bo potekalo kot običajno, podaljšano bivanje pa po predhodnih prijavah.

Preživimo prijeten zaključek šolskega leta, počitniški dnevi pa naj bodo sproščeni in polni veselja.

Poseben obisk

V četrtek, 17. 6. 2021, so učence 1. razreda matične in podružnične šole obiskali zaposleni iz knjižnice Ivančna Gorica ter prav poseben gost – Sten Vilar. Učenci so spoznali novo maskoto – Palčka bralčka, ki je s svojim prijateljem Stenom uprizoril pravo predstavo. Ob predstavi so se učenci neizmerno zabavali, saj se je veliko pelo, šalilo in na koncu tudi zaplesalo. Palček bralček je učence spodbudil k vsakodnevnemu branju.

Preberi več Poseben obisk

Pot znanja in dobrih odnosov.