Zaključni izlet v živalski vrt

V torek, 18. junija 2019 so učenci drugih razredov matične šole z učenci podružnične šole izvedli zaključno ekskurzijo. Odpravili so se na ogled živalskega vrta v Ljubljano. Razdeljeni v tri skupine so opravili voden ogled. Vsaka skupina si je pod vodstvom Jana Vodovnika pobliže ogledala dve živali in se z njima tudi rokovala. To sta bila kača ter piščanček iz hiše inkubator. Bivša spremljevalka naše učenke, Jerca Starc, pa jih je vodila ob ogradah živali ter jim predstavila njihove posebnosti. Nekateri učenci so izkazali veliko znanja o poznavanju živali. So pa bili med njimi tudi tisti, ki so prvič obiskali živalski vrt ter tako prvič v živo videli določene eksotične živali. Seveda so med zanimivim raziskovanjem imeli tudi čas za malico, sladoled in igro. Zaključni izlet je minil v sproščenem, igrivem vzdušju.